Darmowa lekcja – Czy lockdown jest niezgodny z prawem?

Kategorie: Biznes
Lista życzeń Udostępnij
Udostęnij kurs
Adres strony
Udostępnij na Social Media

O kursie

Jak wielkie straty przyniosło zamknięcie Twojego Salonu w 2020 roku? Jak długo Twój biznes stawał na nogi po kilku miesiącach zerowego przychodu? Doskonale wiemy, jak wiele Salonów stylizacji paznokci ucierpiało z powodu covidowego lockdownu i jak wiele z Was nadal nie potrafi się z tym pogodzić. I słusznie!

 

Dzięki darmowej lekcji, przygotowanej we współpracy z kancelarią KRS Adwokaci, dowiesz się, że Twój bunt i niezgoda wobec ograniczeń narzuconych nam na początku pandemii COVID-19 są w pełni uzasadnione. Co ważniejsze jednak, przygotujesz się na ewentualną powtórkę lockdownu w przyszłości! Chociaż wydaje się, że temat pandemii i związanych z nią ograniczeń mamy już za sobą, w obliczu docierających do nas informacji np. na temat małpiej ospy, warto być gotowym na każdą sytuację. Skorzystaj z naszej darmowej lekcji, by dowiedzieć się z pierwszej ręki, jakie są Twoje prawa i jak zachować się, jeśli po raz kolejny usłyszymy złowrogą groźbę lockdownu.

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

  • Czy lockdown z 2020 roku był legalny?
  • Czy rząd może nam zabronić prowadzenia działalności gospodarczej?
  • Jak potoczyły się losy przedsiębiorców, którzy złamali zakaz pracy w czasie lockdownu?

Zawartość kursu

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.